Naruto řetězák

17. ledna 2009 v 22:41 | Stage |  Řetězáky
1. Jdeš si jen tak po Konoze a uvidíš Hinatu jak šmíruje u chlapeckých sprch, protože tam právě zalezl Naruto. Co uděláš?
Je mi to celkem jedno, já na Naruta nejedu...

2. Přiběhne za tebou Konohamaru a řekne ti, že chce dostat bábi Tsunade pomocí Oiroke no Jutsu (Sexy Jutsu). Přitom tě požádá abys mu stál/a modelem aby měl inspiraci. Jak zareaguješ?
Ať poprosí třeba Naruta, na pózování nějakýmu klukovi sem moc mladá XD
3. Ty a Shikamaru máte hlídku po Konoze, neboť se vesnice domnívá, že tu mývalové dělají bordel. Jediné co Shikamaru pořád říká je: ,,To je, ale otrava. Otrava... Otrava..." tebe už to začíná vážně srát, protože jsi se díval/a na svůj oblíbený film a kvůli hlídce už nestihneš konec. Co podnikneš?
Pořídím si přenosnou TV ^^
4. Poslední dobou tě posílali na samé ,,špinavé" mise, kde si se neustále válel/a v bahně a doopravdy už potřebuješ nutnou koupel. Jdeš do sprch a po nějaké době si uvedomíš, že tě sleduje Jiraya .Jak to dopadne?
Nechám ho, ať se kouká, mě je to celkem jedno...
5. Je Máj a ty jdeš koupit své milované/milovanému květiny. Stánek patří otci Ino a ta ti nechce žádné prodat, neboť jste se minule pohádali. Jak na to zareaguješ?
Vykašlu se na ni a ty kytky čmajznu
6. V Konoze se ,,záhadně" ztratili nudle (protože jsi měl/a obrovský hlad) a Naruto má depku, protože nutně potřebuje ramen. Pomůžeš mu?
Nahlédnu do ledničky, a jestli mi něco zbylo tak mu je dám, jestli ne, má chlapec smůlu
7. Máš trénink s Kakashi-sensei. Zkoušíte nová taijutsu a když se ti schová upadne mu knížka. Nakoukneš tam i když víš, že je to mládeži nepřístupné?
Jasán, a pak se o to podělím se všemi, které potkám*evil smile*
8. Kdo má ještě tendle řetězáček udělat?
Všichníííííííí
 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama